MÖBLER / Bord / Pelarbord 7563357

nr 756 3357

Pelarbord

Nyrokoko, längd: 75, djup: 55, höjd: 78

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 april 2012
kl 18:04:05

30/4 09:27:21 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.